ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

Високопродуктивний стільниковий зовнішній шлюз 5G FWA-2100-NR

Потужне промислове рішення 5G NR зовнішнього розташування.

Компанія PLANET випустила вуличний стільниковий шлюз FWA-2100-NR — це справжнє революційне рішення для надійного стільникового зв’язку поза приміщень. Використовуючи передову технологію 5G NR та двостільникову мережу WAN, він забезпечує швидкий і стабільний доступ до мережі в будь-яких умовах. Два слоти для SIM-карт Nano SIM забезпечують гнучкість вибору оператора, а завдяки класу захисту IP68 пристрій є надійним рішенням у складних умовах, включаючи використання на відкритому просторі. У віддалених сільських районах, на висотних будівлях або польових умовах WAW-шлюз буде працювати бездоганно. Його високошвидкісний порт Gigabit Ethernet LAN забезпечує чудову продуктивність мережі. Відкрийте для себе нову еру зв’язку з WAW шлюзом нового покоління, який забезпечує стабільність, швидкість і гнучкість, спеціально розроблений для використання поза приміщеннями.

Автоматичне перемикання між 5G NR і подвійною мережею WAN

FWA-2100-NR забезпечений двома слотами для нано-SIM-карт 5G NR, гарантує безперервний доступ до Інтернету завдяки функціям перемикання між двома різними сигналами 5G. Завдяки гнучкості визначення пріоритету для з’єднань двох SIM-карт 5G FWA-2100-NR надає широкі можливості підключення. У разі відмови основного інтерфейсу WAN вторинний інтерфейс швидко відновлює з’єднання, забезпечуючи безперебійне з’єднання.

Надшвидкісна мережа 4G/5G

FWA-2100-NR підтримує швидкість передачі даних 5G NR DL, а саме 2,4 Гбіт/с, що на 1 Гбіт/с вище, ніж швидкість передачі даних 4G LTE. Широкий диапазон частот прискорює швидкість інтернету і зменшує затримки в мережі для преміум-сервісів і чутливих до часу послуг зв’язку. FWA-2100-NR також підтримує багатодіапазонне підключення, включаючи LTE FDD/TDD, WCDMA і GSM для широкого спектру застосувань.
* реальна швидкість передачі даних 5G NR/4G LTE залежить від місцевого постачальника послуг.

Конструкція з двома SIM-картами

Для підвищення надійності FWA-2100-NR оснащений двома слотами для нано SIM-карт, які підтримують обхід відмов і роумінг, щоб забезпечити безперебійний зв’язок для критично важливого стільникового зв’язку. Це надає користувачам більш гнучкий і простий спосіб створити миттєвий спільний доступ до мережі за допомогою 5G-NR у громадських місцях, таких як транспорт, заходи на відкритому повітрі тощо.

GPS в комплекті

FWA-2100-NR оснащений системою глобального позиціонування. Він використовує технологію 5G-NR для інтеграції декількох глобальних навігаційних систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo/QZSS). Це допомагає визначити місцезнаходження стільникового шлюзу на основі мережі супутників, які безперервно передають необхідні дані. Більша кількість сигналів, що передаються з більшої кількості супутників, може тріангулювати його місцезнаходження на місцевості, а це означає, що будь-яке місце можна легко відстежити.

Ідеальне рішення для промислових підприємств з високою надійністю та захистом від несанкціонованого доступу через VPN-маршрутизатор

FWA-2100-NR забезпечує повну безпеку і конфіденційність даних для доступу та обміну найбільш важливими даними, вбудовану функцію IPSec VPN з шифруванням DES/3DES/AES і аутентифікацією MD5/SHA-1/SHA-256/SHA-384/SHA-512, а також серверний механізм GRE, SSL, PPTP і L2TP. Повноцінна функція VPN в FWA-2100-NR робить з’єднання безпечнішим, гнучкішим і функціональнішим.

Розгортання та аутентифікація Wi-Fi зі спрощеним керуванням

FWA-2100-NR також оснащений вбудованим контролером точки доступу, порталом Captive Portal, RADIUS і DHCP-сервером, що дозволяє малим і середнім підприємствам розгортати безпечні служби доступу для співробітників і гостей без додаткового сервера. FWA-2100-NR може запропонувати захищену мережу Wi-Fi з простою установкою для вашого бізнесу.

Централізоване дистанційне керування керованими точками доступу

FWA-2100-NR забезпечує централізоване керування точками доступу серії PLANET Smart AP за допомогою зручного веб-інтерфейсу. Точки доступу легко налаштувати для бездротового SSID, радіодіапазону і параметрів безпеки. За допомогою чотириетапного процесу конфігурації, бездротові профілі для різних цілей можуть бути одночасно доставлені до декількох точок доступу або груп точок доступу, щоб мінімізувати час, зусилля і витрати на розгортання.

Наприклад, для налаштування декількох інтелектуальних точок доступу однієї моделі FWA-2100-NR дозволяє об’єднати їх в керовану групу для уніфікованого управління. Відповідно до вимог, бездротові точки доступу можуть бути гнучко розширені або видалені з групи бездротових точок доступу в будь-який час. Кластер точок доступу надає перевагу масовому наданню та масовому оновленню прошивки через єдину точку входу, замість того, щоб налаштовувати параметри на кожній з них окремо.

Відмінні можливості захисту від загроз

FWA-2100-NR має вбудований брандмауер SPI (перевірка пакетів зі збереженням стану) і функції пом’якшення DoS/DDoS-атак, що забезпечують високу ефективність і комплексний захист вашої мережі. Таким чином, функції віртуального сервера і демілітаризованої зони дозволяють встановлювати сервери в інтрамережі і надавати послуги користувачам Інтернету.

Мережеве рішення з кібербезпеки для мінімізації ризиків безпеки

Функція кібербезпеки для захисту управління комутатором в критично важливій мережі практично не вимагає зусиль і витрат на установку. Для ефективного управління FWA-2100-NR оснащений веб-інтерфейсом HTTPS і SNMP. Завдяки вбудованому веб-інтерфейсу керування, FWA-2100-NR пропонує простий у використанні, незалежний від платформи засіб керування та конфігурації. FWA-2100-NR підтримує протокол SNMP, і ним можна керувати за допомогою будь-якого програмного забезпечення, заснованого на стандартному протоколі SNMP.

———————————————————————————————————