ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

FST-806B20

2 765,00 грн.

Медиаконвертер FST-806B20

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1550nm-20km

Подробные технические характеристики 

  • Підтримка PoE: Ні
  • Тип: Звичайний
  • Керування: Fast Ethernet
Артикул: FST-806B20 Категорія: Позначки: ,

Опис

Медиаконвертор FST-806B20

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1550nm-20km

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “FST-806B20”“