ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

GST-806B60

9 401,00 грн.

Медиаконвертор GST-806B60

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(WDM) Smart Media Converter-TX:1550nm-60km

Подробные технические характеристики 

  • Підтримка PoE: Ні
  • Тип: Звичайний
  • Керування: Gigabit
Категорія: Позначка:

Опис

Медиаконвертор GST-806B60

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(WDM) Smart Media Converter-TX:1550nm-60km

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “GST-806B60”“