ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

GT-806A40

3 640,00 грн.

Гигабитный медиаконвертер с 10/100/1000BASE-T в 1000BASE-BX по технологии WDM (двунаправленный) длина волны – 1310nm – на 40KM

  • Тип: Звичайний
  • Керування: Некерований
  • Порти SC: 1 одномод
  • Підтримка PoE: Ні
Артикул: GT-806A40 Категорія: Позначки: ,

Опис

Гігабітний медіаконвертер з 10/100/1000BASE-T в 1000BASE-BX за технологією WDM (двонаправлений) довжина хвилі – 1310nm – на 40KM

Вам також може сподобатися…