ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

GT-806B60

5 600,00 грн.

Медиаконвертор GT-806B60

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~60km

Подробные технические характеристики 

  • Підтримка PoE: Ні
  • Тип: Звичайний
  • Керування: Некерований
Артикул: GT-806B60 Категорія: Позначка:

Опис

Медиаконвертор GT-806B60

10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~60km

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “GT-806B60”“