ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

IGTP-802T

6 300,00 грн.

Медиаконвертер PLANET IGTP-802T

IP30 Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-SX Converter with 802.3at PoE+ (Multi-mode, 220m/550m, -40 to 75C, 12V~48V DC power boost)

  • Підтримка PoE: POE, POE+(15-30Вт)
  • Тип: Промисловий
  • Керування: Некерований
Артикул: IGTP-802T Категорія: Позначка:

Опис

Медиаконвертер PLANET IGTP-802T

IP30 Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-SX Converter with 802.3at PoE+ (Multi-mode, 220m/550m, -40 to 75C, 12V~48V DC power boost)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “IGTP-802T”“