ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MFB-F40

1 178,10 грн.

PLANET MFB-F40

Single Mode 40KM, 100Mbps SFP fiber transceiver 

Подробные технические характеристики 

  • Тип: Звичайний
  • Відстань: 40km
Категорії: , Позначка:

Опис

PLANET MFB-F40

Single Mode 40KM, 100Mbps SFP fiber transceiver 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MFB-F40”“