ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MFB-F60

1 237,60 грн.

PLANET MFB-F60

Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver 

Подробные технические характеристики 

  • Тип: Звичайний
  • Відстань: 60km
Категорії: , Позначка:

Опис

PLANET MFB-F60

Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MFB-F60”“