ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MTB-LA20

6 002,50 грн.

PLANET MTB-LA20

10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) – 20KM 

Подробные технические характеристики 

  • Тип: Звичайний
  • Відстань: 20km
Артикул: MTB-LA20 Категорії: , Позначка:

Опис

PLANET MTB-LA20

10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) – 20KM 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MTB-LA20”“