ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MTB-LA40

10 150,00 грн.

PLANET MTB-LA40

10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) – 40KM 

Подробные технические характеристики 

  • Тип: Звичайний
  • Відстань: 40km
Категорії: , Позначка:

Опис

PLANET MTB-LA40

10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) – 40KM 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MTB-LA40”“