ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MFB-F20

1 120,00 грн.

PLANET MFB-F20

Single Mode 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver 

Подробные технические характеристики 

  • Тип: Звичайний
  • Відстань: 20km
Артикул: MFB-F20 Категорії: , Позначка:

Опис

PLANET MFB-F20

Single Mode 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MFB-F20”“