ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MGB-LA10

774,90 грн.

Модуль SFP WDM 1.25G SFP Tx1310nm Rx 1550 10km 1xLC.

Подробные технические характеристики 

  • Виробник: PLANET
  • Тип: Звичайний
  • Тип волокна: Одномод
  • Кількість волокон: 1
  • Довжина хвилі: TX:1310nm/RX:1550nm
  • Тип з'єднувача: LC
  • Швидкість: 1G
  • Відстань: 10km
Артикул: MGB-LA10 Категорії: , Позначки: ,

Опис

PLANET MGB-LA10

Mini GBIC WDM TX1310 Module – 10KM

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MGB-LA10”“