ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MTB-LR

3 185,00 грн.

PLANET MTB-LR

10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-Mode) 

Подробные технические характеристики 

  • Тип: Звичайний
  • Відстань: 10km
Категорії: , Позначка:

Опис

PLANET MTB-LR

10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-Mode) 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MTB-LR”“