ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MTB-LB60

19 946,50 грн.

PLANET MTB-LB60

10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1330nm, RX:1270nm) – 60KM 

Подробные технические характеристики 

  • Тип: Звичайний
  • Відстань: 60km
Категорії: , Позначка:

Опис

PLANET MTB-LB60

10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1330nm, RX:1270nm) – 60KM 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MTB-LB60”“