ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

GT-802S60

3 395,00 грн.

Гигабитный медиаконвертер 10/100/1000BASE-T – 1000BASE-LX (SC Single Mode) для конвертации и передачи данных на расстояние 60км.

Скачать подробные характеристики

  • Тип: Звичайний
  • Керування: Некерований
  • Порти SC: 2 одномод
  • Підтримка PoE: Ні

Опис

Гігабітний медіаконвертер 10/100/1000BASE-T – 1000BASE-LX (SC Single Mode) для конвертації та передавання даних на відстань 60км.

Вам також може сподобатися…