ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MGB-TL70

4 522,00 грн.

PLANET MGB-TL70

Mini GBIC Single Mode 70KM Module (-40 to 75 C), DDM Supported

Подробные технические характеристики 

  • Тип: Промисловий
  • Відстань: 70km
Категорії: , Позначка:

Опис

PLANET MGB-TL70

Mini GBIC Single Mode 70KM Module (-40 to 75 C), DDM Supported

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MGB-TL70”“