ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

QSFP-40G-LR4

34 986,00 грн.

PLANET Модуль QSFP-40G-LR4

40GBASE-LR4 QSFP+ Fiber Transceiver (Single mode, LC, 1310nm, DDM) – 10km

  • Відстань: 10km
  • Тип: Звичайний
Категорії: , Позначка:

Опис

PLANET Модуль QSFP-40G-LR4

40GBASE-LR4 QSFP+ Fiber Transceiver (Single mode, LC, 1310nm, DDM) – 10km

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “QSFP-40G-LR4”“