ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

FT-806A20

2 345,00 грн.

Медиаконвертер FT-806A20

10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1310nm, SM) Bridge Media Converter — 20km

Подробные технические характеристики

  • Підтримка PoE: Ні
  • Тип: Звичайний
  • Керування: Некерований
Артикул: FT-806A20 Категорія: Позначка:

Опис

Медиаконвертор FT-806A20

10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1310nm, SM) Bridge Media Converter — 20km

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “FT-806A20”“