ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MGB-LB20

1 096,50 грн.

Модуль SFP з підтримкою технології WDM (передача по одному волокну) 1.25G SFP Tx1550nm Rx 1310 20km 1xLC. Працює в парі з MGB-LA20.

Зкачати паспорт товару

  • Виробник: PLANET
  • Тип: Звичайний
  • Кількість волокон: 1
  • Тип волокна: Одномод
  • Тип з'єднувача: LC
  • Довжина хвилі: TX:1550nm/RX:1310nm
  • Швидкість: 1G
  • Відстань: 20km
Артикул: MGB-LB20 Категорія: Позначки: ,

Опис

PLANET MGB-LB20

Mini GBIC WDM TX1550 Module – 20KM

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MGB-LB20”“