ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MGB-SX2

820,00 грн.

Модуль SFP 1.25 Gb (многомод, 2хLC, 1310nm, 2км) Поддержка DDM.

Подробные технические характеристики 

  • Виробник: PLANET
  • Тип: Звичайний
  • Швидкість: 1G
  • Тип волокна: Многомод
  • Кількість волокон: 2
  • Довжина хвилі: 1310nm
  • Тип з'єднувача: LC
  • Відстань: 2km

Опис

PLANET MGB-SX2

Mini GBIC SX Module – up to 2KM

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MGB-SX2”“