ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MGB-TLB10

1 978,00 грн.

Промисловий  (-40+75С) модуль SFP 1.25G TX 1550nm (одномод, 1хLC, 10км) з DDM підтримкою. Розроблений для надійної передачи даних по одному волокну (технологія WDM) до 10км та працює в парі з MGB-TLA10.

Зкачати паспорт товару

  • Виробник: PLANET
  • Тип: Промисловий
  • Тип волокна: Одномод
  • Кількість волокон: 1
  • Довжина хвилі: TX:1550nm/RX:1310nm
  • Тип з'єднувача: LC
  • Швидкість: 1G
  • Відстань: 10km
Артикул: MGB-TLB10 Категорія: Позначки: , ,

Опис

PLANET MGB-TLB10

Mini GBIC WDM TX1550 Module – 10KM (-40 to 75C), DDM Supported

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MGB-TLB10”“

Вам також може сподобатися…