ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MFB-TFX

1 240,66 грн.

Модуль SFP 155Mb (многомод, 2хLC, 1310nm, 2км) в промышленном исполнении -40+75С. Поддержка DDM.

Подробные технические характеристики 

  • Виробник: PLANET
  • Тип: Промисловий
  • Швидкість: 100Mb
  • Тип волокна: Многомод
  • Кількість волокон: 2
  • Довжина хвилі: 1310nm
  • Тип з'єднувача: LC
  • Відстань: 2km

Опис

PLANET MFB-TFX

Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM) – (-40 to 75 C)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MFB-TFX”“