ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР PLANET В УКРАЇНІ
+38 (044) 593-79-76, +38 (066) 329-37-31

MGB-2GLA20

3 115,00 грн.

Модуль SFP 2.5G  (WDM, TX:1310nm RX:1550nm, DDM) – 20км

  • Тип: Звичайний
  • Відстань: 20km
  • Кількість волокон: 1
  • Довжина хвилі: TX:1310nm/RX:1550nm
  • Тип волокна: Одномод
Артикул: MGB-2GLA20 Категорії: , Позначки: ,

Опис

2.5G SFP Transceiver (WDM, TX:1310nm RX:1550nm, DDM) – 20km

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MGB-2GLA20”“